Zapotrzebowanie energetyczne na świecie z roku na rok wzrasta. Złoża ropy, gazu czy węgla nie są jednak nieskończone. Odnawialne źródła energii, takie jak biomasa, to szansa i ratunek dla współczesnej cywilizacji – są ekonomiczne, ekologiczne i co najistotniejsze – nieograniczone.

Biomasa i jej możliwości dają szansę na ekologiczne funkcjonowanie energetyki. Walka z degradacją środowiska, która spowodowana jest nadmiernym wydobyciem i zużyciem paliw kopalnych to jeden z naszych priorytetów. W ZIRO traktujemy ten temat bardzo poważnie, ponieważ wierzymy w społeczną odpowiedzialność za ekosystem.

W ZIRO zależy nam na budowaniu świadomość na temat odnawialnych źródeł energii, walki o ekosystem dzięki biopaliwom oraz korzyści płynących z odejścia od spalania paliw kopalnych. Zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwarzaniem biomasy drzewnej. Naszym klientom zawsze zapewniamy najwyższej jakości produkty, których właściwości potwierdzają wszystkie niezbędne certyfikaty, rzetelność, profesjonalizm i terminowość!

Biomasa to najbardziej perspektywiczna forma zielonej energii. Jest lekiem na coraz to bardziej pogarszający się stan środowiska naturalnego i nieporównywalnie lepszą (pod każdym względem) alternatywą dla coraz to mniejszych złóż węgla czy ropy.

Pamiętaj, że wybierając Ziro, a tym samym inwestując w zieloną energię, inwestujesz w swoje zdrowie, otoczenie i przyszłość!