Ziro jako lider branży biopaliw oraz godny zaufania partner wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom swoich klientów. Oprócz najwyższej jakości usług przetwarzania, pozyskiwania i produkcji odnawialnych źródeł energii, oferujemy także obsługę w zakresie transportu naszych produktów, spedycji i logistyki.

Ziro Biomasa jest w posiadaniu własnego taboru samochodów ciężarowych, które przystosowane są do przewozu biomasy, nawet w bardzo dużych ilościach i na bardzo dużych dystansach.

Szeroka baza dostępnych samochodów daje nam możliwość realizacji każdego zlecenia obejmującego teren Europy, Wietnam i Malezję. Najwyższej klasy samochody przeznaczone do transportu zamówień to gwarancja doskonałego zabezpieczenia towaru oraz terminowej dostawy!

Charakteryzuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę, każde powierzona nam zadanie chcemy wykonować w satysfakcjonujący naszych klientów sposób. Stawiamy na innowację i niezawodność dlatego w naszych taborach znajdują się tylko najwyższej klasy samochody, m.in. naczepy typu walking floor.

Wykorzystanie naczep z ruchomą podłogą do przewozu biomasy to nowoczesne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści, między innymi:

  • zwiększenie koncentracji biomasy w formie luźnej, dzięki czemu zwiększa się ładunkowość naczepy bez powiększania przestrzeni ładunkowej
  • możliwość wyładunku towaru w trudnych warunkach – poziomy wyładunek towaru eliminuje konieczność odpowiedniego przygotowania podłoża u odbiorców i jest dużo mniej angażujący niż w przypadku stosowania wywrotek.
  • możliwość porcjowania wyładunku i sterowania procesem zdawania towaru

Tabor samochodów Ziro

Naczepy typu walking floor

Wywrotki

Koparki przeładunkowe

Ładowarki kołowe